Certyfikacja

- Ser -
twardy

Formy do prasowania

Każdy ser i każda technologia wymaga wyboru najlepszej kombinacji wzoru (pozostawianego na serze przez formę), od którego zależy sposób odciekania i rozwoju skórki oraz perforacji, które umożliwiają odprowadzanie serwatki na zewnątrz formy. Nasza firma oferuje ponad 40 różnych kombinacji wzoru,jego głębokości oraz typu i gęstości mikro-perforacji.

Wykorzystywany materiał zapewnia najwyższą wytrzymałość mechaniczną. Wykonane ze stali nierdzewnej elementy wzmacniające są stosowane w formach i częściach narażonych na duże obciążenia.

Dostępne wzory: ziarniste, proste, kwadratowe, krzyżowe.

Czystość i higiena :

SERVI DORYL zwraca szczególną uwagę na łatwość mycia i możliwość utrzymywania czystości swoich produktów. Firma oferując również formy w wersji atestowanej przez USDA (amerykański Departament Rolnictwa).

Dowolne kształty i kombinacje zestawów form

Od pojedynczych form o niewielkich rozmiarach do największych zestawów zawierających dużą liczbę form, SERVI DORYL oferuje niezwykle szeroki wybór kształtów i kombinacji. Nasze formy i zestawy form są łączone ze sobą za pomocą techniki zgrzewania bez konieczności stosowania jakichkolwiek połączeń śrubowych, co zapewnia im niezwykle wysoką wytrzymałość i doskonałą higienę użytkowania.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o KONTAKT z naszą firmą


Wideo
Kontakt z naszą firmą+-

Wzory
Ziarniste
Proste
Kwadratowe
Krzyżowe
SERVI DORYL zwraca szczególną uwagę na łatwość mycia i możliwość utrzymywania czystości swoich produktów. Firma oferuje również formy w wersji atestowanej przez USDA (amerykański Departament Rolnictwa).